צים בהרי אודות החברה

חברת צים בהרי עוסקת כיום בכ־70 פרויקטים של התחדשות עירונית בפריסה ארצית, ושואפת להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בישראל. כחלק מפעילות החברה, מחזיקה חברת צים בהרי בחברות צים נופים וצים נסא.

בחברה רואים בבעלי הדירות את הנכס החשוב ביותר של החברה, ושותפים חשובים ועיקריים לאורך כל הדרך. צים בהרי מתחייבת לעשות הכול כדי להביא את בעלי הנכסים במהירות ובבטחה לביתם החדש, תוך התמודדות עם האתגרים המהווים חלק בלתי נפרד מעולם ההתחדשות העירונית.

הפרויקטים של צים בהרי מאופיינים בסטנדרטים גבוהים, בעמידה בלוחות זמנים, בבנייה ירוקה, בהקפדה ללא פשרות על כל תהליכי הפרויקט, בשקיפות מלאה וביחס אישי לכל דייר ודיירת. בחברה מבטיחים ללקוחות הקשבה לכל צורך, יחס VIP של מחלקת שירות ייעודית וליווי אישי לאורך כל התהליך עד לקבלת המפתח לדירה החדשה, וגם לאחר מכן.

 

כל פרויקט התחדשות עירונית הוא מיזם חברתי

החברה מתייחסת לכל פרויקט התחדשות עירונית, ראשית כול, בתור מיזם חברתי. בצים בהרי מבינים כי דירה היא לא רק קירות וחלונות, אלא מקום בו נוצרים זיכרונות וחוויות משותפות. מסיבה זו, בחברה נוקטים בגישה חברתית המתבטאת בשיתוף ושקיפות מלאה עם בעלי הדירות.

החברה מקדמת את פרויקט ההתחדשות העירונית משלב הייזום והתכנון הראשוני בשיתוף הקהילה, אישור התכניות והוצאת ההיתרים, דרך ביצוע איכותי ועד מסירת הדירות לבעלי הכנסים – מתוך תפיסה כי הבית של הלקוח הוא הכוח של החברה עצמה.

 

חזון החברה – בנייה חדשנית המובילה לשימור פני העיר ולפיתוח המרחב האורבני

חזון החברה הוא לבנות מבנים חדשניים ואיכותיים למגורים, מתוך תחושת שליחות לשימור פני העיר ולפיתוחה. צים בהרי שואפת ופועלת כל העת להוביל את ענף הבנייה בכל הנוגע לשיטות בנייה מתקדמות, לאיכות המוצר הסופי ולאיכות השירות.

עדי צים

בעלים

עדי צים בעלים ומייסד של קבוצת החברות adi zim group 

לאחר שמכר את רשת מחסני כמעט חינם עם אחיו בסכום של 350 מיליון ₪. במרוצת השנים עדי יסד את קבוצת האחזקות adi zim group  המונה שורת עסקים מתחומי הנדל”ן, הקמעונאות, הביטוח, הטכנולוגיה, פיננסים ושוק ההון.

עדי הינו בעל השליטה בחברה הציבורית אס.אר אקורד מהמובילות בתחום האשראי החוץ בנקאי בישראל המוחזקת  תחת אחת הקבוצות האחזקות הנחשבות והדומיננטיות בישראל ובעלת שעור הצמיחה מהגבהים בישראל.

בין הקבוצה ניתן למנות את החברות מהמובילות בתחומם: סנס שוקי הון – חדר עסקאות מט”ח חוץ בנקאי הגדול בישראל, צים סוכנויות ביטוח, צים אנרגיה מתחדשת, ועוד מגוון חברות.

פעילות הנדל”ן בקבוצה הינה ענפה ביותר וכוללת עשרות אלפי יחידות דיור המיועדות להתחדשות עירונית במסגרת חברת “צים בהרי.

חברה נוספת בקבוצה מהמובילות בתחומה, הינה “צים נדל”ן” הפועלת בתחום יזום והקמה של פרויקטי נדל”ן רחבי היקף.

יונה בהרי

נשיא

יונה הקים את חברת בהרי לפני 50 שנה ומאז החברה פועלת בענף הבניה והייזום למגורים מסחר ותעשיה ברחבי הארץ. יונה משמש כנשיא החברה ותורם מנסיונו העצום את עולם הנדלן והיכרות עם  בכירי הענף אשר הקימו את המדינה בידיהם פשוטו כמשמעו

אייל בהרי

מנכ”ל

עורך דין ובוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת שפילד (SHEFIELD) אנגליה. בוגר לימודי תואר שני בפסיכולוגיה (טיפול בהבעה ויצירה)

אייל בעל ניסיון וותק של 20 שנה בתחום הנדל”ן למגורים הכולל הובלת פרוייקטים משלב הייזום ועד למסירת הדירות. כמנכ״ל החברה אייל מוביל קבוצה של בעלי מקצוע העובדים בחברה ומחוצה לה להגשמת מטרות החברה ובראשן הגשמת התחייבויות החברה כלפי לקוחותיה תוך מתן שירות מקצועי אישי אדיב ואמין.

דני סויסה

יושב ראש פעיל

בהשכלתו מנתח מערכות מידע-BA,LLB,MSC, טכנאי שיניים ומגשר מוסמך

בוגר קורסים: מנכלים, דירקטורים ,שוק ההון, מכשירים פיננסים.

שימש כמנכ”ל וכבעלים בחברות מובילות במשק וכדירקטור בחברות ציבוריות כעשור

כהן כסגן מהנדס העיר, ומנכל העיר פ”ת למעלה מעשור.

במסגרת תפקידיו רכש ניסיון עשיר למעלה מ 30 שנה כמנהל בתחומים החברתיים, התכנון והבניה, הנדלן והפיננסים, והטכנולוגיה.

וכמקים ומיסד של חברות מצליחות ותהליכים מורכבים.

0
פרויקטים
0
מ"ר
0
דירות
0
דירות שאוכלסו

צים בהרי פרויקטים נבחרים

מתחם האלון, יבנה

פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־900 יח”ד ב־14 בניינים. הפרויקט ממוקם על פארק הנחל ביבנה, ובו שבילי אופניים, מזרקה ומתקנים לילדים. סטטוס – תב”ע מאושרת, שלב הוצאת היתר לשלב הראשון.

גני בר אילן, רמלה

פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־1900 יח”ד, אשר מציע עירוב שימושים רחב ושטחי ציבור רבים אשר מאפשרים לכלל תושבי השכונה איכות חיים ומרחב פארק ירוק, שבילי הולכי רגל וקישוריות למרחב המרכז עירוני. סטטוס – תכנון.

מודליאני 4, תל אביב

פרויקט תמ”א 2/38 הכולל 16 יח”ד, בלב השקט והיוקרתי של תל אביב. בניין מרהיב עם תמהיל מגוון, כולל פנטהאוז מדהים על קומה אחת שצופה למרכז העיר. סטטוס – היתר בנייה.

קיציס 16–20, תל אביב

פרויקט תמ”א 2/38 בלב הדר יוסף, בסמוך לבית פרנקפורט, בניין ייחודי בן 89 יח”ד. סטטוס – לפני החלטת ועדה.

טירת הכרמל

פרויקט מגורים מעורב שימושים השוכן בלב השכונה הוותיקה. מטרת הפרויקט היא חידוש לב השכונה ובנייה של 857 יח”ד, נוסף לשטחי מסחר ותעסוקה לאורך הרחוב המרכזי. הפרויקט ממוקם בסמוך לשטחי ציבור, אשר יאפשרו איכות חיים גבוהה לרווחת התושבים ושטחי טבע ירוקים שיתחברו לסביבה המקיפה את הפרויקט למרגלות רכס הכרמל. סטטוס – הפקדה לוועדה מחוזית.

יצחק שדה, אזור

פרויקט מגורים מעורב שימושים השוכן בלב השכונה הותיקה, הכולל 1420 יחידות דיור.

מתחם צור שלום, קרית ביאליק

מתחם צור שלום בקרית ביאליק ממוקם בסמוך לשטחים ירוקים לצד עיר גדולה ומתחדשת. במסגרת הפרויקט ייהרסו 168 דירות וייבנו  כ 1050 דירות חדשות

השופטים 64, רמת השרון

השופטים 64 הוא בניין בוטיק בקומפלקס תחום ומעוצב המציב סטנדרט חדש של עיצוב ויוקרה ומשלב סגנון חיים אלגנטי ופרטיות מירבית בלב הנוף העירוני של רמת השרון.

אז"ר 3, רמת השרון

מגורי יוקרה במיקום הטוב ביותר רמת השרון. בית אז”ר 3 הוא מבנה ארכיטקטוני מרשים, המשקיף מצד אחד לעבר השדות הירוקים המקיפים את רמת השרון ובצידו השני פונה אל הים. 

צרו איתנו קשר

קלאוזנר 10, רמלה

03-6569916

office@azb.co.il

קלאוזנר 10, רמלה

03-6569916

office@azb.co.il